Халқ депутатлари Тошкент вилояти Кенгашининг навбатдаги 2019 йил 18 сентябрдаги XXXIX сессияси КУН ТАРТИБИ

 
 
1. Тошкент вилоятида кичик бизнес ва хусусий тадбиркорликни янада ривожлантиришнинг долзарб масалалари тўғрисида.
2. Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Қонунчилик палатаси Кенгаши ва Сенати Кенгашининг “Тўйлар, оилавий тантаналар, маърака ва маросимлар ўтказилишини тартибга солиш тизимини янада такомиллаштириш тўғрисида”ги Қўшма қарори хақида.
 
Сессия иш тартиби:
 
Сессия ишини бошланиши
-
2019 йил 18 сентябрь соат 11-00
Маърузалар учун
-
5-10 дақиқагача
Музокаралар учун
-
3-5 дақиқагача
Саволлар ва маълумотлар
-
3 дақиқагача
 
 
Сессия танаффуссиз ўтказилади.
 
Сессия раиси:
 
Халқ депутатлари вилоят Кенгаши раисининг ўринбосари Исабаев Акмалжон Тешабаевич.
 
Сессия котиби:
 
28-“Қизғалдоқ” сайлов округидан сайланган депутат Рахимова Дилфуза Болтабоевна.
 
Сўзга чиқувчилар рўйҳати:
 
Ф.И.Ш.
Лавозими
1-масала юзасидан
1.     
Назирқулов Атхам Ахатқулович
Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Қонунчилик палатаси Меҳнат ва ижтимоий масалалар қўмитасининг аъзоси 
2.     
Рустамов Одилхон
Бакиевич
Вилоят ҳокимининг саноатни ривожлантириш, иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
3.     
Атаев Камолиддин Райимджанович
Марказий банк вилоят бош бошқармаси бошқарувчиси 
4.     
Тургунов Музаффар Мамасаифович
Савдо-саноат палатасининг вилоят бошқармаси бошлиғининг хуқуқий масалалар бўйича ўринбосари
5.     
Хайдаров Алишер Абдуманонович
Ўрта Чирчиқ туманидаги “ALINUR INVEST” МЧЖ раҳбари
6.     
Жаббарова Барно Манафовна
Бўка тумани “Агросаноат ва транспорт” касб-ҳунар коллежининг маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари
(ЛиДеП депутатлик гуруҳи раҳбари)
7.     
Хамзаев Равшан Абдувоситович
Тошкент шаҳридаги “Super Pack” МЧЖ директори
(МТДП депутатлик гуруҳи раҳбари)
8.     
Варисова Максуда
Азизовна
Ўзбекистон ХДП Марказий Кенгаши раиси ўринбосари
(ХДП депутатлик гуруҳи раҳбари)
9.     
Эралиева Зарифа
Ашуровна
Вилоят Матбуот ва ахборот бошқармаси раҳбари
(АСДП депутатлик гуруҳи раҳбари)
10.  
Файзуллаев Зафар Жоруллаевич
Бекобод шаҳар ҳокими
11.  
Тамикаев Абдувахоб Улашбаевич
Зангиота тумани ҳокими
2-масала юзасидан
1.     
Парпибаева Озода Абдукодировна
Вилоят ҳокимининг ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси

 

 

 
 
 
 

 

Нашр этиш   Ўқилди : 797